Beytepe çocuk etkinlik merkezi açıldı

 Beytepe çocuk etkinlik merkezi açıldı
Okunuyor Beytepe çocuk etkinlik merkezi açıldı
Google News


Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkentteki Çocuk Etkinlik Merkezlerinin sayısını artırmaya devam ediyor. Lodumlu Rekreasyon Alanı içerisinde bulunan 90 çocuk kapasiteli Beytepe Çocuk Etkinlik Merkezinin en yakın zamanda hizmet vermesi için son hazırlıklar yapılıyor. 36-66 ay arası çocuklara yönelik olacak etkinlik merkezinde; uyku odalarından yemekhaneye, serbest oyun alanlarından dış oyun alanlarına pek çok donatı yer alıyor. Toplada sayıları 19’a ulaşan çocuk etkinlik merkezlerinden 750 çocuk faydalanıyor.

featured

Beytepe çocuk etkinlik merkezi açıldı

ANKARA – BHA

Ankara Büyükşehir Belediyesi çocukların bedensel ve ruhsal gelişimini desteklemek, fırsat eşitsizliklerini ortadan kaldırmak amacıyla çocuk etkinlik merkezlerini şehrin farklı noktalarında açmaya devam ediyor.

90 çocuk kapasiteli merkez açıldı

 Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Lodumlu Rekreasyon Alanı içerisinde bulunan 90 çocuk kapasiteli Beytepe Çocuk Etkinlik Merkezi de yakın zamanda minik ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. 33-36 ay arası çocuklara yönelik olarak açılan merkezde; 6 sınıf, her sınıfa ait uyku odaları, serbest oyun alanı, yemekhane, dış oyun alanı yer alıyor. Kayıtların tamamlanmasının ardından, çocukların eğitimine ve eğlenmesine değer katacak merkez, hafta içi 07.30- 18.00 saatleri arasında hizmet verecek.

10 ilçede 19 merkez 750 çocuğa hizmet veriyor

Grup sorumluları, yardımcı bakım elemanları ve uzman personel kadrosuyla10 ilçede 19 merkezin açılışı yapılırken, merkezlerden 750 çocuk faydalanıyor.

Beytepe çocuk etkinlik merkezi açıldı

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın