Çalışmalar yerinde incelendi

 Çalışmalar yerinde incelendi
Okunuyor Çalışmalar yerinde incelendi
Google News


Çerkezköy Belediyesi’nin kentimizin farklı noktalarında eş zamanlı devam eden altyapı ve üstyapı çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Vahap Akay, “Fatih Mahallesi’nde demirli beton yol, Kızılpınar Atatürk Mahallesi’nde kavşak düzenleme ve Kızılpınar Gültepe Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

featured

Çalışmalar yerinde incelendi

Fatih Mahallesi’nde 1200 metrekarelik demirli beton yol çalışmasını tamamladıklarını belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahallemizden Fatih Mahallesi’ne inen Kartal Sokak ile Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi Ortaokulu arasında kalan imar yolunu açarak 1200 metrekare demirli beton yol yaptık. Yağmur suyu ve diğer altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından kaldırım ve aydınlatma çalışmasını da tamamlayarak, yeni yolumuzu hizmete açacağız. Yolumuzun tamamlanması ile özellikle Gazi Mustafa Kemal Paşa ve Bağlık Mahallelerimizden ÇOSB Ortaokulu ve Mevlana İlkokulu’na giden öğrencilerimizin okullarına ulaşımı daha konforlu hale gelecek” dedi.

SICAK ASFALT ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR

Sıcak asfalt kaplama çalışmalarının Kızılpınar Gültepe Mahallesi Aydın Sokak’ta devam ettiğini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Sıcak asfalt çalışmalarımız Aydın Sokak’ta devam ediyor. Buradaki çalışmalarımızın tamamlanmasının ardından planladığımız şekilde sıcak asfalt çalışmalarımız belirlenen cadde ve sokaklarda devam edecek” ifadelerini kullandı.

KAVŞAK VE BAĞLANTI YOLU DÜZENLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Sıcak asfalt çalışmalarını inceledikten sonra Kızılpınar Atatürk Mahallesi Kemal Paşa Caddesi’nde kavşak düzenleme çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Vahap Akay, “Halk arasında Kızılpınar ikinci ışıklar olarak bilinen bölgede kavşak ve bağlantı yolu düzenleme çalışmalarımız devam ediyor. Altyapı ve üstyapı çalışmalarımızın tamamlanmasının ardından aydınlatma ile sinyalizasyon çalışmasını da tamamlayarak kavşak ve bağlantı yolumuzu daha güvenli ve rahat hale getireceğiz” diye konuştu.

Çalışmalar yerinde incelendi

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın