CHP KURULTAYIN GERÇEK KAZANANLARI TERÖR SEVİCİLERİ DEĞİL MİDİR?

 CHP KURULTAYIN GERÇEK KAZANANLARI TERÖR SEVİCİLERİ DEĞİL MİDİR?
Okunuyor CHP KURULTAYIN GERÇEK KAZANANLARI TERÖR SEVİCİLERİ DEĞİL MİDİR?
Google News


Ak Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, gerçekleşen Chp kurultayı ile ilgili yaptığı paylaşımda, önemli sorular ile kamuoyuna cevap verilmesini istedi.

Dünkü CHP Kurultayında olanları gördükçe insan sormadan edemiyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün 100 yıl önce kurduğu parti ne ara bu kıvama geldi. Bakınız Genel Başkan adaylarının salondaki konuşmalarına. Terör örgütü propagandası yapan, “Aponun heykelini dikeceğiz” diyen Selahattin Demirtaş’a selam gönderiyorlar. Diğer selam gönderdikleri isimlere girmiyorum bile… Daha acısı salondaki kalabalık da bu selam göndermeleri büyük bir coşkuyla alkışlıyor.

Şimdi soruyorum bugün CHP’de siyaset yapan, aktif görev alan yöneticilere ve başkanlara; Bu selam göndermeleri tasvip ediyor musunuz? Tasvip etmiyorsanız bu yapısıyla CHP de siyaset yapmaktan, görev almaktan rahatsızlık duymuyor musunuz? Salonda bu konuşmalara alkış tuttunuz mu? Bu durumda kurultayın gerçek kazananı terör sevicileri değil midir?

Lütfen bu soruların cevaplarını Burdur ve Ülke kamuoyu ile paylaşın. Zira Genel Başkan adaylarının açıklamaları sizi de bağlar..

Bir 1 kişi ve yazı görseli olabilir

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın