Elvan Işık Gezmiş İle Cumhuriyet Bayramı Bir Başkaydı

 Elvan Işık Gezmiş İle Cumhuriyet Bayramı Bir Başkaydı
Okunuyor Elvan Işık Gezmiş İle Cumhuriyet Bayramı Bir Başkaydı
Google News

[ad_1]

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Giresun Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanlık Divanı Üyesi Elvan Işık Gezmiş Giresun’da vatandaşlarla 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına katıldı.

CHP Giresun Milletvekili Elvan Işık Gezmiş “Güzel şehrimin her köşesinde ilk günkü heyecanla Cumhuriyet coşkusunu halkla kol kola, omuz omuza yaşadık.

Atatürk’ün bize armağanı ve en güzel yönetim şekli olan laik demokratik Türkiye Cumhuriyeti’ni sonsuza dek yaşatacak ve demokrasi ile taçlandıracağız” dedi.

Milletvekili Gezmiş, Giresun’da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla düzenlenen törenlere katıldı. Valiliğin resmi törenine, partisinin ve STK’ların organize ettiği yürüyüş, balo, resepsiyon ve konserlere katılarak Giresun halkıyla bayram coşkusunu yan yana, kol kola paylaşan Giresun’un ilk kadın milletvekili olan Elvan Işık Gezmiş’e yoğun ilgi ve sevgi vardı.

Katıldığı törenlerde yaptığı konuşmalarda duygularını dile getiren Milletvekili Elvan Işık Gezmiş “Bir Cumhuriyet şehri olan güzel Giresun’um her zaman olduğu gibi bundan sonra da Cumhuriyetin değerlerine, Atatürk’ün ilkelerine bağlı kalacak, bizlerin bu coşku hiç bitmeyecek” ifadelerini kullandı.

Cumhuriyet Bayramı’nın 100.yıl etkinlikleri için Valiliğe, partisine, 100.Yıl Platformu’na, ilçe örgütlerine, ilçe belediyelerine ve Giresun halkına teşekkür eden Gezmiş, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere armağanı ve en güzel yönetim şekli olan laik demokratik Türkiye Cumhuriyeti’ni sonsuza dek yaşatacağız, demokrasi ile taçlandıracağız” dedi.

[ad_2]

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın