Galip Sökmen’den MGC’ye Ziyaret

 Galip Sökmen’den MGC’ye Ziyaret
Okunuyor Galip Sökmen’den MGC’ye Ziyaret
Google News


Kayhan İNCEOĞLU – BHA / Malatya

Karabük Sosyal Hizmetler İl Müdürü iken Malatya’ya atanan Galip Sökmen, Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Malatya’da göreve başladığından bu yana Malatya Basınının yakın desteğini gördüğünü ifade eden Galip Sökmen 21 ay sonra Antalya’ya atandığını belirterek basın mensuplarına veda etti.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner, bir çok talihsiz olay yaşayan TC. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Malatya İl Müdürlüğünün Galip Sökmen’in göreve başlamasıyla itibar ve güven kazandığını belirterek “Deprem yaşamış Malatya’da başarılı olan bir Müdürün Antalya’ya atanması doğru bir adım değildir.

Deprem bölgesine alanlarında başarılı Müdürler atanması gerekirken, Malatya’da başarılı olmuş Müdürü başka bir ile atıyorlar. Yine de Müdürümüze başarılar diliyoruz, Antalya’da meslektaşlarımız da onu yakından tanıyacaklar” dedi. Basın konteynırlarındaki basın kuruluşlarını da tek tek ziyaret eden Galip Sökmen Malatya’dan ayrılırken yeni görevine Pazartesi günü başlayacağı öğrenildi.

Malatya Gazeteciler Cemiyeti olarak Antalya Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne atanan Galip Sökmen’i tebrik ediyor yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın