İlkadım’ın ilk adayı Yahya Çınkıl

 İlkadım’ın ilk adayı Yahya Çınkıl
Okunuyor İlkadım’ın ilk adayı Yahya Çınkıl
Google News


AK Parti’den İlkadım Belediye Başkanlığı için yarın aday adaylığını açıklayacak olan Yahya Çınkıl, Samsun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, Cemiyet Başkanı Mehmet Yazıcı ve yönetim kurulu üyelerini aday adaylığı başvuru programına davet etti.

featured

İlkadım’ın ilk adayı Yahya Çınkıl

SAMSUN / BHA
Samsun Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret eden Yahya Çınkıl, burada Cemiyet Başkanı Mehmet Yazıcı ve  yönetim kurulu üyeleri ile görüştü. Başkan Yazıcı ve yönetim kurulu üyeleri ile sohbet eden Çınkıl, hem belediye hem de bürokrasi tecrübesi ile İlkadım’a hizmet etmek üzere yola çıktığını belirterek, yarın saat 16.00’da AK Parti İlkadım Teşkilatına aday adaylığı başvurusunu yapacağını söyledi.

“HİZMETLERLE ANILAN BİR İLKADIM İÇİN”
Sahada, arkasında büyük bir destek hissettiğini belirten Çınkıl, “İlkadım’ın yeni yüzü olarak siyasette yeni bir ses, yeni bir nefes diyerek Bismillah diyoruz. Gerek dostlarımızın, gerekse şehrimizin kıymetli insanlarının desteği ile belediye ve bürokrasi tecrübemizi de katarak hizmetlerle anılan bir İlkadım için yola çıktık. Tüm dostlarımızı, sevenlerimizi yarın ki aday adaylığı başvuru programına davet ediyorum” dedi.
 

İlkadım’ın ilk adayı Yahya Çınkıl

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın