Mınıso Rize Şimal AVM’de açıldı

 Mınıso Rize Şimal AVM’de açıldı
Okunuyor Mınıso Rize Şimal AVM’de açıldı
Google News


Mınıso Rize Şimal AVM’de açıldı

Umran-İlyas Karakaş tarafından hizmete sunulan Mınıso’nun açılışını genel müdür Mehmet Doğan, Rize Ticaret ve sanayi odası eski meclis Başkanı Şükrü Cevahir, Yılmaz Zehiroğlu, Resul Çolak ve Muhtar İbrahim Topçu yaptı.

Mınıso Global genel müdürü Mehmet Doğan, “Mınıso yüksek kaliteli ev eşyaları, kozmetik ve daha bir çok kategoride uygun fiyatlarla ürünler sunan Japon esintili bir yaşam tarzı ürün perakendecisi.

Mınıso 2013 yılından bu yana yüzden fazla ülke ve bölgede 5000 binen fazla mağaza açtı. Yıllık ortalama 16 milyon dolar tasarım yatırımı ile mınıso müşterilerine yüksek kaliteli ve tasarımda ürünler sunuyor.

Uygun fiyat ve kaliteyi bir arada sunan Mınıso’nun yeni bir mağazasınıda Rize Şimal AVM’de açmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Mınıso dünyanın bir çok ülkesinde olduğu gibi Türkiye ve Rize’ dede Müşterilerine en iyi hizmeti vermeye devam edecektir. Mınıso’nun bir Dünya markası olduğunun altını çizen Umran Karakaş, Kendini, yaratıcı ve eğlenceli tasarımları ulaşılabilir fiyatlarla sunmaya adamış global bir marka olan Mınıso, kaliteli yaşamın herkesin haklı olduğu felsefesini savunmaktadır. Mınıso’yu Rize’de hizmete açmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın