TİMBİR’den ATSİAD’a plaket

 TİMBİR’den ATSİAD’a plaket
Okunuyor TİMBİR’den ATSİAD’a plaket
Google News


Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) ile Akdeniz İnternet Gazetecileri ve Yayıncıları Derneği tarafından, yüzyılın deprem felaketi akabinde, en büyük yıkımın yaşandığı Hatay’da, gerek halkın ihtiyaçlarının karşılanması, gerekse bölgenin yeniden yapılanması hususunda gösterdikleri gayretli çalışmalar nedeniyle, Akdeniz Tüccar Sanayici ve İş Adamları Derneği’ne plaket takdim etti.

featured

TİMBİR’den ATSİAD’a plaket

Yüzyılın en büyük yıkımının yaşandığı Hatay’da, Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) ve Akdeniz İnternet Gazetecileri ve Yayıncıları derneği halkın ihtiyaçlarını karşılamak adına çalışmalar yapan Akdeniz Tüccar Sanayici ve İş Adamları Derneği’ne plaket verdi.

“Devletimizin ve Milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz”

İhtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam edeceklerini ifade eden ATSİAD Başkanı Mithat Ceritbinmez: “Depremin ilk saatlerinden itibaren, yönetim kurulu ve üyelerimizin koordinasyonu ile kriz masası oluşturduk. Öncelikle temel gıda ve hijyen malzemeleri temin ederek, tüm mahallelere ulaşmaya çalıştık. Akabinde işyerlerimizin çalışanları olmak üzere, vatandaşlarımızın barınma sorununun karşılanması için çadır dağıtımı yaptık. Mülki amirlerimiz ile sürekli diyalog halinde kalarak, derneğimizden talepte bulunulan her konuda imkanlarımızı seferber ettik. Her daim Devlet’imizin ve milletimizin yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

TİMBİR Danışma Kurulu Başkanı Gazeteci Veysel Cıncık, Genel Başkan Dr. Süleyman Basa’nın, teşekkürlerini ileterek, ATSİAD Yönetimi ve üyeleri şahsına, plaketi Başkan Mithat Ceritbinmez’e takdim etti.

TİMBİR’den ATSİAD’a plaket

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın