Vekil Avcı’dan Karadeniz Ereğli’deki sel ile ilgili açıklama

 Vekil Avcı’dan Karadeniz Ereğli’deki sel ile ilgili açıklama
Okunuyor Vekil Avcı’dan Karadeniz Ereğli’deki sel ile ilgili açıklama
Google News


Vekil Avcı’dan Karadeniz Ereğli’deki sel ile ilgili açıklama

Toplantı detayları hakkında sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Ak Parti Zonguldak Milletvekili Muammer Avcı, yaptığı açıklamada İçişleri Bakanlı Ali Yerlikaya’ya özel olarak teşekkür ederken, afetin boyutu hakkında rakamlara değindi.
Vekil Avcı’nın açıklaması şöyle;

“Zonguldak İlimiz, Kdz. Ereğli ilçemizde meydana gelen, saatteki hızı 135 km’yi bulan fırtına, kasırga ve tornado rüzgârlarından, aynı zamanda 1 metre kareye 132 kg yağmurun düşmesinden
kaynaklanan felaketle ilgili;Zonguldak’ımıza Bakan olduktan sonra üçüncü kez yaralarımızı sarmak için teşrif eden,İçişleri Bakanımız Sn. Ali Yerlikaya’ ya, Afad Başkanımız Sn. Okay Memiş’ e,Sn. Valimiz, Milletvekillerimiz, İl başkanımız, İlçe Başkanlarımız ve partili kardeşlerimizle sabah saat 05:00’e kadar refakat ettik.

Sn. Bakanımız ve çok kıymetli heyetine, şahsım ve tüm hemşehrilerim adına şükranlarımızı arz ediyoruz. Afette zarar gören bütün hemşehrilerime geçmiş olsun dileklerimi iletiyor, devlet-millet el ele vererek afetin zararlarını en kısa sürede sileceğimizin altını çizmek istiyorum Saygılarımla”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın