Vekil Koç Kosova’da

 Vekil Koç Kosova’da
Okunuyor Vekil Koç Kosova’da
Google News


Ak parti Ardahan Milletvekili Kaan Koç, TBMM’yi temsilen “Ulaştırmanın Geleceği” konulu uluslararası toplantıya katılmak için Kosova Cumhuriyetine gitti.

featured

Vekil Koç Kosova’da

ARDAHAN/Özkan KARAKAYA – BHA

Ardahan Milletvekili Kaan Koç, TBMM’yi temsilen “Ulaştırmanın Geleceği” konulu Uluslararası Parlamento konferansına katılmak üzere gittiği Kosova’ da 1. Murad Hüdavendigar’ın t türbesini de ziyaret etti.

TBMM Bayındırlık, İmar, Ulaştırma Ve Turizm Komisyonu üyesi olarak katıldığı toplantı da ülkenin ulaştırmada geldiği noktayı ve hedeflerini açıklayan bir konuşma yapan Ardahan Milletvekili Kaan Koç; “Son dönemlerde bölgemizde yaşanan savaşlarda yaşanan acıları dile getirmek istiyorum. Savaşın kazananı barışın kaybedeni olmaz anlayışıyla savaşın her türlüsüne karşı olduğumuzu belirtmek istiyorum. Biz Türkiye olarak bu güne kadar olduğu gibi bugünden sonra da barıştan yana olacağız. Türkiye 3 kıtayı birbirine bağlayan önemli bir jeopolitik bir konuma sahiptir. Türkiye hem konumu hem de tarihi ile aynı zamanda bir Avrupa ülkesidir. Hiç şüphesiz ki Türkiye Avrupa’nın başlangıç noktasıdır. Son 21 yılda hükümetimiz olarak ülkemizi otoyollar ve mega projeler ile çağımızın ilerisine taşıdık” dedi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın